Hilbet Para Çekme

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://bit.ly/hilbetim” title=”Hilbet’e Girmek için Tıklayınız!” text=”white” bold=”yes” bg=”orange” rel=”nofollow noopener noreferrer”]

Güvenilir seçenekler ile kısa sürede tamamlayabileceğiniz Hilbet para çekme işlemelerinizi daha hılzı tamamlayabilmek adına farklı yöntemler ile sizlere hizmet sağlıyor. Bir yöntemde bakım olduğu zaman ya da bir problem olduğu zaman anında diğer ödeme sistemlerinden hizmet almanıza olanak sağlanıyor. Buna bağlı olarak da piyasada en çok tercih edilen ödeme sistemleri sitede tercih ediliyor. Bunun sebebi ise sizlerin popüler olarak kullandığı yöntemleri tercih ederek tekrardan para çekimlerini alabilmek için başka hesap açmanızın önüne geçilmesinden dolayıdır. Birçok banka ile çalışarak ödemeleri zamanında iletmekte olan platform bankaların ödemelerinde de sizlerden herhangi bir kesinti talep etmiyor. Ancak üyeler artık banka sistemlerini bırakarak yavaş yavaş sanal hesaplara geçiş yapıyor.

hilbet-para-çekme

Hilbet Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Hilbet para çekme limitlerini markalar ile anlaşarak düşük tutuyor ve sizlerin sitede en ufak bir kazancında bile hızlı bir şekilde çekim yapmanızı sağlıyor. Zaten platformda yer alan ödeme sistemleri de sanal ve bankalar aracılığı ile olduğu için yöntemlerde fazla yoğunluk oluşmadan talepleriniz değerlendiriliyor ve işlemler tamamlanıyor.

  • Banka havalesi ile en az 100 TL en fazla 10.000 TL
  • Papara ile en az 100 TL en fazla 10.00 TL
  • Jeton ile en az 100 TL en fazla 20.000 TL
  • EcoPayz ile en az 100 TL en fazla 20.000 TL

Hilbet Para Çekme Kuralları

Hilbet’in para çekim kuralları oldukça katıdır. Herhangi bir esneme olmaz. Bunun nedeni ise sizleri işlemlerini güven dolu yapması ve bakiyeleri konusunda dolandırılmamasıdır ya da hesaplarınız olurda ele geçirilirse sizden başkası işlem yapamasın diyedir. Bu da ana kural olarak sadece kendi hesaplarınıza ödeme yapılması anlamına geliyor. Yani aile ya da arkadaş hesaplarına ödemeleri talep edemezsiniz. Site tarafından çok yönlü çalışmakta olan bir finans ekibi bulunuyor. Kullanıcıların güvenilir olarak ödeme alabilmesi için ve işlemlerin hızlı olarak sürerek ortak havuzda takılmaması için bu ekip 7/24 çalışmaktadır. Bu ekip gerekli görürse sizden çekim belgesi istemektedir. Çekim belgelerinde üyeler kimlik ve ikametgah belgelerini gönderdikten sonra Hilbet para çekme işlemlerini tamamlayacaklardır.